Všeobecné podmínky

Rezervace:

S klientem je smlouva o zajištění ubytování uzavřena doručením řádně vyplněné a podepsané závazné přihlášky ( voucheru) a zároveň zaplacením 30% zálohy do 7 dnů od doručení objednávky .

Platební podmínky:
Při rezervaci musí být klientem zaplacena záloha ve výši 30% z celkové částky bankovním převodem.Doplatek musí být uhrazen nejpozději 30 dní před začátkem pobytu.V případě,že lhůta mezi rezervací a začátkem pobytu je kratší než 30 dní, je nutné uhradit celou částku do 3 dnů od rezervace.Při neuhrazení celkové částky v určených termínech bude i potvrzená objednávka považována za zrušenou.

Storno poplatky:
Při odstoupení od smlouvy  je klient povinen zaplatit následující storno poplatky. Každopádně, než by mělo dojít na storno poplatky, snažíme se s klientem vždy dohodnout  náhradní termín pobytu v daném roce.

30 a více dní před nástupem…………………30% z ceny
29 – 3 dní před nástupem……………………..80% z ceny
3 dny a méně než před nástupem……………100% z ceny

Pokud klient nenastoupí pobyt, pobyt ukončí předčasně, nastoupí se zpožděním, nebo jej přeruší, nebude vrácena žádná již uhrazená částka.

Zrušení-změna z důvodu vyšší moci:
Pronajimatel si v případě nutnosti vyhrazuje právo zrušit objednané služby.V případě ,že objednaný apartmán nebude k dispozici z důvodu nepředvídaných událostí,bude objednavateli vrácena celá uhrazená částka.

Odpovědnost:
Pronajimatel nepřebírá žádnou odpovědnost za škody vzniklé na osobách či jejich majetku v době pobytu v Penzionu Lucie.( krádeže,ztráty,nehody,úrazy atd. )

Začátek a konec pobytu:
Nástupní den a ukončení pobytu je vždy v sobotu. Příjezd od 16 hod. do 19 hod.Při odjezdu je nutné opustit apartmán nejpozději do 10 hod.Jiné termíny příjezdu a odjezdu jsou možné pouze po domluvě s majitelem.

Závěrečný úklid:
V ceně pobytu není zahrnut  závěrečný úklid. Klient po sobě zanechá uklizený pouze kuchyňský kout,včetně lednice a použitého nádobí .Účtovaná cena  za úklid apartmánu je 250,-Kč.

Zákazník podepisuje na závazné objednávce,že těmto podmínkám rozumí a v plném rozsahu je respektuje.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný pobyt.